• دسته‌بندی نشده
  • 0

فاز دوم بیمارستان اهرم به بهره برداری می رسد

به گزارش فروشگاه نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب زاگرس به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عادل مقدس سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان درگفتگو با خبرنگار سپاس، اظهار داشت: با بهره‌برداری از فاز دوم اسنت بیمارستان، شهرها و روستاهای همجوار تنگستان از این امکانات و تجهیزات بهره ببرند.

وی افزود: با پیگیری و جذب بیش از 18 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای راه‌اندازی و تجهیز فاز دوم بیمارستان اهرم در شهرستان تنگستان در سال اینده بهره‌برداری برسد.

مقدس عنوان کرد: تجهیز و تامین امکانات و پرسنل این بیمارستان پس از ساخت از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام می شود.

این مسئول با بیان اینکه تجهیزات جدید آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت روستای بوالخیرتهیه شده است،اظهار داشت: در جهت جذب اعتبار از محل اعتبارات استان برای ساخت پانسیون پزشکان این روستا انجام شده است.

وی با اشاره به بهره‌برداری از سه پروژه خانه‌های بهداشت روستاهای گرگور, باغک‌جنوبی و بندرعامری،گفت: تجهیز و راه‌اندازی مجتمع آزمایشگاه‌های شهید رجایی شهر اهرم از اقدامات انجام شده در طی 6 ماه گذشته بوده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: ساخت فضای سبز و آسانسور در جهت افزایش رضایتمندی و رفاه کارکنان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان در طی 6 ماه اخیر بوده است.

وی ضمن اعلام حمایت‌های مسئولین و مردم تنگستان تاکید کرد: انتظار داریم که مسئولین  مردم تنگستان همچون گذشته در برنامه‌های بهداشتی و درمانی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان حمایت نمایند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *