شبکه بانکی همدان مشکل تامین نقدینگی ندارد

محمد طوماسی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه طبق اطلاعات موجود بخش زیادی از پرداخت های پایان سال ادارات و سازمان ها به روزهای پایانی سال موکول شده ادامه داد: طبق تاکید استاندار همدان، تدبیر لازم برای تامین نقدینگی به مدیران بانکهای استان ابلاغ شده است.
وی در خصوص توزیع اسکناس نو نیز افزود: شعب منتخب بانک ها در روزهای پایانی سال مبادرت به توزیع اسکناس نو دربین مردم می کنند که اسامی آنها به زودی اعلام می شود.
رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان همدان اضافه کرد: همچنین تمامی شعب مرکزی بانک ملی در شهرستان ها نیز اسکناس نو توزیع می کنند.
به گزارش فروشگاه نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب زاگرس به نقل از ایرنا طوماسی با بیان اینکه علاوه بر این در تعدادی از دستگاه های خودپرداز نیز ایران چک و اسکناس نو قرار می گیرد ادامه داد: 890 دستگاه خودپرداز عضو کمیسیون بانک های استان آماده ارائه خدمت به مردم در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز هستند.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان همدان گفت: بر اساس ابلاغیه صادره، سقف پرداخت وجه در خودپردازها به صورت موقت تا پنج میلیون ریال افزایش یافته است.
طوماسی بیان کرد: به منظور خدمت رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی در روزهای تعطیل، شعب کشیک بانک ها نیز در 29 اسفند، دوم و چهارم فروردین ماه سال آینده از ساعت 9 تا 12 آماده خدمت رسانی هستند.
وی از شهروندان خواست از کارت هدیه که توسط بانک های استان صادر می شود به عنوان جایگزین اسکناس نو استفاده کنند.
34 بانک و موسسه در این استان شعبه دارند که 14 بانک عضو کمیسیون هماهنگی بانک های همدان هستند.
7526/2087

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *