• دسته‌بندی نشده
  • 0

تکنولوژی‌ روز، مددکار دستگاه قضایی در تکریم ارباب رجوع/نرم افزار سیستم مدیریت پرونده ویژه شورا‌های حل اختلاف راه اندازی شد

به گزارش فروشگاه نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب زاگرس به نقل از گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان یزد، حجت اسدی در حاشیه بازدید از مجتمع شورا‌های حل اختلاف یزد، اظهار كرد: استفاده از فن آوری‌های روز، زمینه ساز کاهش هزینه‌های دستگاه قضایی، کاهش نیاز به تردد ارباب رجوع دادگستری و تکریم ارباب رجوع این دستگاه است.

وی از تهیه نرم افزار ویژه cms جهت شورای حل اختلاف خبر داد و اظهار داشت: با پیگیری‌های مستمر نرم افزار سیستم مدیریت پرونده (cms) ویژه شورا‌های حل اختلاف تهیه و راه اندازی گردید.

این مقام قضایی به تلاش‌های مضاعف مجموعه معاونت آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان اشاره کرد و بیان داشت: تا آنجا که امکانات، تجهیزات و بودجه اجازه داد در خصوص توسعه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تلاش صورت گرفت و اکنون استان یزد در بحث سامانه «ثنا» و ابلاغ الکترونیک در رتبه دوم کشور قرار دارد.

معاون آمار و فن آوری اطلاعات دادگستری استان یزد خاطرنشان کرد: همه سعی مجموعه در تسهیل امور ارباب رجوع است و مقرر است با تدارک دستگاه کارتخوان در شعب اجرای احکام، تمام تراکنش‌های مالی مربوط در همان شعب انجام پذیرد و از تردد میان بانک و شعبه کاسته شود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *